sobota, 22 sierpnia 2015

Kilka słów o męskości


Kiedy witałam się z Wami w pierwszym wpisie, którego nie warto pamiętać, wspomniałam że Eryk naskrobie coś dla Was czas od czasu. Dziś nadszedł ten moment kiedy możecie go poznać w jego pierwszym wpisie. Jak go znam to nie będzie łagodny jak przecierające się słońce zza chmur, a bardziej jak deszczowa kurwica na szlaku górskim. Bierzcie i czytajcie! A i zdjęcie pochodzi z internetów. Nie znam autora ale jest jednym z naszych ulubionych.Pis joł.Na wstępie powinienem napisać kilka słów o sobie, jakieś przywitanie albo jakiś racjonalny wstęp rodem z wypracowania pisanego przez 6 klasiste, ale jebać to. 
Niektórzy mówią że o tym czy jest się mężczyzną świadczy para jąder. Ale to nie takie proste jak by się wydawało. Mężczyzna to nie typowy macho, ale też nie pospolity osobnik płci męskiej noszący obcisłe rurki czy dresy.
Społeczeństwo narzuciło typowy obraz Mężczyzny, którym można zostać poprzez posadzenie syna, spłodzeniem domu i wybudowaniem drzewa. Czy jakoś tak... Ale według mnie mężczyzna sra na taki narzucony obraz.

Primo: Mężczyzna ma własne zdanie, którego się nie wstydzi i którego potrafi bronić. Ale mimo to można go przekonać do swoich racji jeśli są one logiczne i praktyczne. Posłucha on również czyjeś opinii bądź rady mając na uwadze swoje własne doświadczenie.

Po drugie: Mężczyzna się nie pierdoli. No chyba że dosłownie.. Jest stanowczy i zdecydowany. Potrafi podejmować trudne decyzje oraz bierze za nie odpowiedzialność. Potrafi przyznać się do błędu i ten błąd naprawić.

Punkt 3: Mężczyzna potrafi zrobić coś bez wzywania „specjalisty”. Nie odkłada nic na jutro, co wynika z punktu drugiego. Jest pewnego rodzaju złotą rączką.

Punkt D: Mężczyzna potrafi przeżyć bez prądu, ciepłej wody, łóżka, domu czy sklepowego jedzenia jeśli ma ze sobą scyzoryk. Jeśli nie ma, to powinien go zrobić z kości swoich wrogów. Jest zawsze gotowy na każdą sytuacje i potrafi działać.


I na koniec, prawdziwym mężczyzną jest się w tedy kiedy ma się przy sobie właściwą kobietę, która to męstwo pielęgnuje jak jebany kwiatek na leśnej polanie.

Eryk.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka