środa, 14 września 2016

Zęby krystalicznie białe? Recenzja pasty wybielającej "Krystaliczna biel" Biała Perła


Pasty wybielające to coś, co zawsze znajduje się w mojej łazience. Testuję każdą nowość, dlatego tez ucieszyłam się, gdy mogłam sprawdzić pastę „Biała Perła”.
Testowałam ją przez 30 dni, i po tym czasie mogę się o niej co nie co wypowiedzieć. 
Coś co rzuca mi się na pierwszy rzut oka to strasznie giętkie opakowanie. Ciężko mi przez to wycisnąć produkt tak by nie zniekształcać całej tubki. Produkt jest biały, o standardowej konsystencji. Dobrze się pieni i pozostawia uczucie czystości i odświeżenia. 
No a co z działaniem? Po 30 dniach mogę stwierdzić, że ta pasta działa! Nie jest to spektakularny efekt, ale widzę że moje zęby są nieco jaśniejsze. Dobrze sobie radzi z przebarwieniami po kawie, herbacie i winie a to na tym mi zależało. Istotne jest też to, że po umyciu zęby są lśniące. Zdaję sobie sprawę z tego jak to absurdalnie brzmi, ale zwracam uwagę na takie rzeczy. Myślę że dzięki temu, nasz uśmiech jest jeszcze bielszy. Reasumując ten krótki wpis- pasta spełnia swoją rolę, jestem z niej zadowolona. Ponadto jest bardzo wydajna i wystarczy mi na kolejny miesiąc. Szczerze polecamPozdrawiam Karo

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka